Steun ons en help Nederland vooruit

dinsdag 17 maart 2020

Update corona maatregelen gemeente Zeist

In deze bijlage vind je de laatste update met maatregelen die impact hebben op onze gemeente. We zullen dit vanuit de fractie nauwlettend in de gaten houden en het college daarop bevragen. Laten we er samen voor zorgen dat met name kwetsbare mensen in onze gemeente zo min mogelijk last ondervinden van de maatregelen die nu getroffen worden.

We leven in een bijzondere tijd,dat blijkt maar weer eens uit de laatste ontwikkelingen met betrekking tot het coronavirus. Gisteren heeft het kabinet ingrijpende maatregelen getroffen. Deze maatregelen zijn hard nodig. Alleen zo kunnen we de verspreiding tegengaan en de uitbraak indammen. De gezondheid van mensen gaat toch boven alles. We zien ook dat deze maatregelen ongelooflijk veel consequenties hebben, ook binnen onze gemeente. De impact van het coronavirus brengt ons allemaal in moeilijke en onzekere tijden waarin wij elkaar hard nodig zullen hebben!

Hafid Boutahar

Fractievoorzitter D66 Zeist

Bijlage: Update corona maatregelen gemeente Zeist